Λίστα συμμετεχόντων Δεκέμβριος 2013

0a6b45e1a0f2ab1cb1c75a5728158036

Aroma Melissas, Αρωμα Μέλισσας

Art by Marie

Best Quality, bestquality.gr

Costia’s Designs, CostiasDesigns

Countess Wilhelmina, countesswilhelmina.com

Daily Deli, dailydeli.gr

Dancing Scissors, dancingscissors.gr

Drama Queen, thedramaqueen.gr

E.LI.K, E.LI.K.

Evangelia Drosi, evangeliadrosi.com

Evinhia, evinhia.gr

Fevronia Luxury Concepts, fevronia.gr

FilippArt, filippart

fishbone, fishbone

Foedo, foedo.gr

Hermina Wristwear, Herminawristwear

Hot Yoga, hot-yoga.gr

Il Mondo

Ismini’s handmade creations, Ismini’s Handmade Creations

Κazarte, Kazarte

Konstantina Plati, konstantinajewelry.com

Lol the Brand, LOL the Brand

lovetoparty.gr, lovetoparty.gr

Luxury Smoking

madebyJK, made by JK

Marion’s handmade creations, handmade Marion’s Creations

Maya Zoulovits, mayazoulovits

missflamingo, missflamingo.gr

Most Chic, most-chic.com

Mykonos Chora Design, Chora Myconos

Nina Michalopoulou Jewelry

Optiquerie, optiquerie.gr

Pastry ideas, pastryideas.gr

Pop up Parties, Pop up parties

Poppy Seeds, poppyseeds.gr

Rist

Sadrine, sandrinepr.gr

Silias World, Siliasworld.gr

stickadream, stickadream.com

The Sugar Tales, The Sugar Tales

Toto

Vandazzz, vandazzz.com

Vanile on the Rock, Vanile on the Rock

Κουφέτα με κέντημα, facebook.com/eleni.fortoma

Μεθ’ημών, methimon.com

Μικρές Ευχές, Μικρές Ευχές

Νήμα

Παπαδάκη Χώρος Τέχνης, papadaki-art.gr

Το Πιτσιρίκι, topitsiriki.com

One comment

  1. Παράθεμα: Μια ημέρα αφιερωμένη στη γυναίκα, πως σας ακούγεται; | Jenny.gr

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.

Αρέσει σε %d bloggers: