Λίστα Συμμετεχόντων WIA – 3o Summer Market

1bed00b7c296daf4fedd6bdb7c84cff2 - Copy

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το ενδιαφέρον και
την εμπιστοσύνη που μας δείχνετε με την συμμετοχή σας στο Women in Action.   

Το ενδιαφέρον για αυτή την εκδήλωση ξεπέρασε κάθε προσδοκία οπότε και έπρεπε να γίνει επιλογή με βάση σειρά προτεραιότητας αλλά και να κρατηθεί μια ισορροπία στα είδη που θα εκτίθενται.

Η τελική λίστα των συμμετεχόντων σε αλφαβητική σειρά είναι η εξής:

a.telio! – www.atelio.gr

An-If In Chains – www.facebook.com/pages/AN-IF-IN-CHAINS

AgathinRose – www.agathinrose.gr

Aroma Melissas – aroma.melissas

Ast Products- astproducts.gr

Best quality – bestquality.gr

Bhandart – bhandartcollection.gr

By Chloe

Cakes and Cookies – cakesandcookies.gr

Charites – charitescollection.com

Chip and Chip – chipandchip.gr

Countess Wilhelmina – countesswilhelmina.com

Dared – dared.eu

Drama queen – thedramaqueen.gr

E.LI.K – ElenistikoLikeKoritsistiko

Elena Galanopoulou 

Em.k designs- designsBYemk

Evagelia Drosi – evangeliadrosi.com

Exeis ena lastixaki? – exeisenalastixaki

Fashion in my closet – fashioninmycloset.com

Fishbone Design – fishbonedesignbygeorgia

get- Even – www.facebook.com/geteven

Goupi Jwls – www.facebook.com/pages/Goupi-Jwls

Hermina Wristwear – herminawristwear.com

Il Mondo – Il-Mondo

Jadevtales – jadevtales.com

Junglegreen – junglegreen.gr

Komono/Wesc –  Komono

La Salle de Sandrine – sandrinepr.gr

Lazy Penguin – Lazy-Penguin

Liebeanta – liebeanta.net

Lifelikes handmade accessories – lifelikescreations

Little closet – littlecloset.gr

Locoloco – locoloco.gr

Lol the brand – lolthebrand.com

Look at me – look.at.me.official.brand

Mamannoula – www.mamannoula.gr

Majo – majo.gr

MAMAproject – Mamaproject

MySunshine.gr – mysunshine.gr

Methimon- methimon.com

Misirlou – Misirlou

Miss Flamingo – missflamingo.gr

Moringa – apperla.com

Most Chic – most-chic.com

Mytwins – eshop.mytwins.gr

Noelbyepsilon –  Noelbyepsilon

NX showroom – NX Showroom

Ofthalmos – ofthalmos.gr

Optiquerie – optiquerie.gr

Pestemal – pestemal.gr

Pixie Toes – www.pixietoeshoes.com

Pm Luxury – www.pmluxury.gr

Rist – Rist

Silia’s world – siliasworld.gr

Kate & Simply fes – simplyfes.gr

Sissy Christidou – sissychristidou.com

Sophia Koutsoukou – sophiakoutsoukou.com

Storymood – storymood.com

The Knls – theknls.com

Tsaroucha – tsarouchacollection.com

Vanille on the Rock – vanileontherock.com

Xanashop – xanashop.com

Wings give your style wings

ZinaG – ZinaG.fashionlabel

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

Αρέσει σε %d bloggers: